Magazyn na wynajem a przechowywanie rzeczy sezonowych

Brakuje Ci miejsca w Twoim mieszkaniu na trzymanie roweru, sanek, nart, mebli balkonowych i innych rzeczy sezonowych i szukasz przestrzeni, w której bezpiecznie je przechowasz? Niektóre przedmioty zajmują dużą ilość miejsca, co w niewielkich mieszkaniach stanowi spory problem. W dzisiejszych czasach, przez wysokie koszty mieszkań znaczna część osób decyduje się na zakup mniejszej od wcześniej planowanej powierzchni. Niewielka ilość przestrzeni i miejsca do trzymania przedmiotów sprawia, iż magazynowanie codziennych rzeczy już stanowi spore wyzwanie, a gdzie mowa o zajmujących dużą ilość miejsca przedmiotach sezonowych.

Wynajem magazynów w Krakowie

Jeśli nie wiesz co zrobić ze swoimi rzeczami, to mamy dla Ciebie proste rozwiązanie! Poznaj magazyny samoobsługowe Less Mess Storage. Powierzchnie magazynowe do wynajęcia to idealne rozwiązanie zarówno jako bezpieczna, chroniona nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa komórka lokatorska, miejsce do przechowywania rzeczy w trakcie remontu czy przeprowadzki, jak również idealny magazyn dla firmy. 

W Polsce znajduje się 12 oddziałów Less Mess Storage. Dla mieszkańców Krakowa dostępne są 2 obiekty (szczegółowy opis znajdziesz na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-krakow/). Jeden znajduje się przy ulicy Krakowiaków 28 i drugi przy ulicy Willowej 99. Oddział przy ulicy Willowej znajduje się po sąsiedzku centrum handlowego, naprzeciwko największego centrum logistycznego w Polsce. Obiekt zlokalizowany jest w bliskiej odległości od zjazdu z obwodnicy – pozwala to na szybki, bezproblemowy dojazd również w godzinach szczytu.

Magazyny do wynajęcia w Krakowie – nowoczesne systemy zabezpieczeń oraz szeroki wybór rozmiaru pomieszczenia

Magazyny self storage nie są powszechnie kojarzącymi się magazynami – są to oddzielnie zamykane pomieszczenia o różnych metrażach, chronione nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa, w których panują optymalne warunki do przechowywania. W pomieszczeniach magazynowych z łatwością przechowasz swoje rzeczy sezonowe jako osoba prywatna, a także towar, materiały reklamowe czy dokumenty jako klient biznesowy.

Szeroki wybór różnych wielkości pomieszczeń sprawia, iż bez względu na to, jak dużą przestrzeń magazynową potrzebujesz – znajdziesz tu pomieszczenie o rozmiarze dopasowanym do swoich potrzeb. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii doboru wielkości powierzchni – możesz liczyć na nią u pracownika Less Mess Storage. Na podstawie wieloletniego doświadczenia pomoże Ci on wybrać lokal, który pomieści wszystkie niezbędne produkty, a jednocześnie nie będzie stał w połowie niezagospodarowany.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *