Bezpieczna komórka lokatorska – o nowoczesnych systemach zabezpieczeń – poznaj Less Mess Storage

Szukasz miejsca do przechowywania rzeczy poza sezonem? Nie masz co zrobić ze swoim  rowerem, snowboardem, nartami, meblami ogrodowymi czy sankami? A może szukasz bezpiecznego magazynu dla Twojej firmy? W obu przypadkach świetnie sprawdzą się magazyny do wynajęcia w Less Mess Storage.

Magazyny w Warszawie

Less Mess Storage to firma zajmująca się najmem magazynów samoobsługowych. Jej oddziały zlokalizowane są w 12 punktach w Polsce – z czego cztery znajdują się w Warszawie (dokładne informacje na temat pomieszczeń magazynowych w stolicy dostępne są na stronie internetowej https://www.lessmess.storage/self-storage-warszawa/).

Jedynym oddziałem Less Mess Storage w Warszawie posiadającym garaże, pierwszym oddziałem z panelami fotowoltaicznymi oraz obiektem, który zdobył nagrodę Fadessa jest self storage przy ulicy Batalionów Chłopskich 114 B na warszawskim Bemowie. Obiekt ten zlokalizowany jest na ogrodzonym terenie w sąsiedztwie nowych osiedli w rozwijającej się okolicy.

Wynajem magazynu w Warszawie – nowoczesne systemy zabezpieczeń

Wszystkie pomieszczenia magazynowe w Less Mess Storage chronione są nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa. Bez obaw możesz zostawić tam swoje rzeczy i nie martwić się o to, iż mogą dostać się w niepowołane ręce. To co niezwykle istotne – w każdym pomieszczeniu panują optymalne warunki do przechowywania. Zbyt wysoka wilgotność, skrajne wartości temperatury – jakie mają miejsce między innymi w piwnicach czy garażach – nie będą już Twoim problemem.

Powierzchnie magazynowe do wynajęcia to doskonały wybór dla każdego kto poszukuje nadprogramowego miejsca do przechowywania. Potrzebujesz dodatkowej przestrzeni do magazynowania na czas remontu czy przeprowadzki na kilka dni? Stałej komórki lokatorskiej, w której możesz przechować swoje rzeczy sezonowe? A może magazynu dla Twojego sklepu internetowego, w którym z łatwością przechowasz towar, dokumenty i materiały reklamowe?

Powierzchnie magazynoweidealny wybór dla klienta indywidualnego i biznesowego

Magazyny Less Mess Storage to dobry wybór zarówno w przypadku krótko- jak i długotrwałych najmów. Umowę możesz podpisać na okres tygodnia, miesiąca lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia. Elastyczna umowa daje duże możliwości. 

Dodatkowo, w zależności od potrzeb możesz wybrać jaki metraż powierzchni magazynowej chcesz wynająć. Jeśli masz problem z oszacowaniem rozmiaru pomieszczenia, poproś o pomoc pracownika Less Mess Storage, który na podstawie dostarczonych przez Ciebie  informacji, doradzi Ci jaki metraż wybrać – aby zarówno nie był on zbyt mały i żebyś nie miał problemu ze zmieszczeniem wszystkich potrzebnych rzeczy, jak również zbyt duży, abyś nie musiał ponosić dodatkowych kosztów związanych z opłacaniem niewykorzystanej, zbyt dużej przestrzeni.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *